Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2020 10:04
Super Bowl
1699V

Komiczne reklamy z Super Bowl. Wychudzony Jason Momoa, MC Hammer promujący chipsy i inne

Podczas finałów ligi NFL można było jak co roku zobaczyć szereg bardzo efektownych reklam największych hollywoodzkich filmów, o czym pisaliśmy w tym miejscu. To jednak nie wyczerpuje tematu Super Bowl 2020 - w trakcie wydarzenia pojawiły się też inne, komiczne klipy wideo.

Transmisje reklam w przerwach finałów Super Bowl są bardzo kosztowne - wg szacunków puszczenie reklamy podczas tego wydarzenia kosztuje ok. 6 milionów dolarów.

Jason Momoa w komicznej reklamie Super Bowl

Dla wielu firm warto ponosić takie koszty, bo finaly Super Bowl oglądają dziesiątki milionów Amerykanów. Dlatego oprócz Hollywood w trakcie finałów ligi NFL reklamują się też inne branże - np. te związane z nieruchomościami i kredytami. W tym przypadku również nie zabrakło pompy. Firma Quicken Loans, pomagająca w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, wynajęła do swojego spotu samego Jasona Momoę (aktora znanego z "Gry o Tron" i "Aquamana") , który ujawnił w reklamie, że tak naprawdę jest chudy jak szczaw i że cały jego wizerunek jest fikcją a sobą może być tylko po przekroczeniu domowego progu. Całkiem zabawnie to wyszło.

W kolejnych reklamach też było śmiesznie - m.in. w spocie Cheetos, która wykorzystała w świetny sposób piosenkę MC Hammera "U Can't Touch This". W klipach przekąsek możemy też zobaczyć Ricka i Morty'ego oraz Lil Nax X i Sama Elliota.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube

Tagi: cheetos film humor jason momoa reklamy super bowl