Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2020 18:53
Terminator Sarah COnnor
1447V

Terminator bez Lindy Hamilton. Sarah Connor raczej nie wróci już do serii

Jeśli James Cameron będzie próbował ponownie wskrzesić Terminatora, to będzie musiał poradzić sobie przynajmniej bez jednej ikony. Linda Hamilton nie jest zainteresowana wzięciem udziału w wielkim filmie, który jest obarczony ogromnym ryzykiem.

„Terminator: Dark Fate” to jedna z największych porażek 2019 roku. Film wygenerował zaledwie 261 mln dolarów z biletów, a sama produkcja pochłonęła 196 mln dolarów. Zamiast wielkiego hitu i powrotu uniwersum do chwały, otrzymaliśmy zaskakująco dziwną opowieść, która borykała się z licznymi błędami.

W sprawie swojej roli w serii wypowiedziała się Linda Hamilton, która podkreśliła, że nie jest zainteresowana wystąpieniem w kolejnej wysokobudżetowej historii. Aktorka mogłaby rozważyć „mniejszą wersję”, jednak zna realia Hollywood i wie, że na taką propozycję nie możemy liczyć. Linda zaznaczyła, że „zawsze rozważa realne zmiany”, jednak nie ma nadziei na kolejną część i będzie zadowolona, gdy nie będzie musiała wracać do tego uniwersum

Nie wiemy aktualnie, jakie plany na serię posiada James Cameron, który jak wiadomo dopiero odzyskał prawa do rozwijania uniwersum, jednak wiele na to wskazuje, że reżyser musiałby zupełnie przebudować projekt i rozpocząć wszystko od początku. Pytanie pozostaje jedno – czy jest sens żerować na marce?

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/sarah-connor-nie-wroci-do-terminatora

Tagi: linda hamilton sarah connor terminator