Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 20:28
Ori and the Will of the Wisps w złocie. Moon Studios przygotowuje graczy na premierę
1169V

Ori and the Will of the Wisps w złocie. Moon Studios przygotowuje graczy na premierę

Moon Studios właśnie potwierdziło zakończenie wszystkich prac nad Ori and the Will of the Wisps. Gra już wkrótce trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste – dla wielu będzie to jedna z najważniejszych premier pierwszych miesięcy 2020 roku.

W 2020 roku na Xboksie One i PC nie zabraknie wielu świetnych produkcji, a jedną z najciekawszych propozycji jest bez wątpienia Ori and the Will of the Wisps. Jest to nowa gra Moon Studios, które dotychczas jest znany głównie z jednej przygody, ale Ori and the Blind Forest z 2015 roku potrafiło przykuć do ekranu na wiele godzin. Teraz możemy liczyć na podobne, a może nawet lepsze atrakcje.

Deweloperzy właśnie potwierdzili osiągnięcie złotego statusu. Studio skończyło prace nad grą, więc ostateczny kod opowieści mógł trafić na płytkę, a już wkrótce wszystkie dane zostaną załadowane na sprzęt graczy z całego świata.

Ori and the Will of the Wisps będzie oczywiście dostępny w Xbox Game Pass, więc jeśli posiadacie abonament Microsoftu, to możecie już szykować wolne na 11 marca – w tym dniu zagramy w oczekiwaną od dawna grę. Studio podkreśla również przygotowanie fizycznego wydania – w edycji kolekcjonerskiej znajdziecie między innymi artbook, steelbook i soundtrack.

Warto sprawdzić:

Źródło: Moon Studios

Tagi: microsoft Moon Studios Ori and the Will of the Wisps