Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 13:30
Galaxy Buds+ z telefonami
820V

Samsung ma dołączyć Galaxy Buds+ do zamówień przedpremierowych na modele Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to ci, którzy zdecydują się zamówić flagowe modele Samsunga w przedsprzedaży, dostaną do zamówień także bezprzewodowe słuchawki, Galaxy Buds+.

Zamówienia przedpremierowe to zawsze trochę loteria. W ostateczności nigdy nie wiemy, czy produkt, który zakupiliśmy, spełni nasze oczekiwania i pokładane w nim nadzieje. Bardzo często twórcy zachęcają do takiej praktyki, obiecując swego rodzaju gratisy.

Im droższy produkt, tym bardziej wartościowe są bonusy. Świetnym przykładem może być najnowsza, potencjalna promocja ze strony Samsunga. W Internecie pojawiła się grafika, która sugeruje, iż do zamówień przedpremierowych dwóch najwyższych modeli nadchodzącej generacji: Samsunga Galaxy S20+ oraz Samsunga Galaxy S20 Ultra, dodawane mają być słuchawki Galaxy Buds+.

Informacja pojawiła się po raz pierwszy na Twitterze znanego użytkownika zajmującego się przeciekami, EVleaks. Co warto zaznaczyć, słuchawki mają być poprawionym modelem poprzedniej wersji, co bez wątpienia ucieszy wielu fanów nowoczesnych technologii. Ważne jest również to, iż podstawowy smartfon, Samsung Galaxy S20, nie został ujęty w rzeczonej promocji

Oczywiście należy wziąć solidną poprawkę, iż jest to zaledwie plotka, a nie potwierdzona informacja. Nawet jeśli jest ze znanego źródła, to wciąż zaledwie przeciek, który może okazać się nieprawdą. Niemniej, taki ruch ze strony Samsunga bez wątpienia poprawiłby sprzedaż drogiego sprzętu.

samsung galaxy buds+

Więcej nowinek technologicznych:

Źródło: https://wccftech.com/samsung-to-throw-in-a-pair-of-galaxy-buds-with-all-galaxy-s20-and-galaxy-s20-ultra-pre-orders/

Tagi: Galaxy Buds+ Galaxy S20 Samsung Galaxy smartfon