Iza Łęcka Iza Łęcka 23.01.2020 09:12
Wasteland Remastered
758V

Wasteland Remastered ma datę premiery. Gra od premiery w Xbox Game Pass

Microsoft rozpoczyna ofensywę na 2020 rok – już w przyszłym miesiącu na dwóch platformach zadebiutuje Wasteland Remastered. Odświeżona gra od premiery będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

W 2020 roku Microsoft wprowadzi na rynek wiele ciekawych produkcji, a na dobry początek graczom zostanie zaproponowany Wasteland Remastered. Gra zadebiutuje 25 lutego i będzie od premiery dostępna na dwóch platformach: Xbox One i PC. Wydawca nie rezygnuje ze wsparcia różnych platform, więc w przypadku komputerów osobistych otrzymamy grę w Windows Store, Steam i GOG-u. Nie możemy jednak pominąć wsparcia Xbox Game Pass – tytuł od dnia premiery trafi do usługi.

Wasteland Remastered to odświeżona przygoda z 1987 roku. Deweloperzy zapewnią nową oprawę, która w ubiegłym roku została zaprezentowana przez Briana Fargo – poniższy screen to idealny pokaz zmian w grafice.

Fani Wasteland mogą w tej sytuacji szykować się na kilka miesięcy dobrej zabawy, gdyż już w maju na rynku zadebiutuje Wasteland 3. Nowa część zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz PC – inXile Entertainment rozpoczęło prace nad grą przed dołączeniem do Microsoftu.

Warto sprawdzić:

Źródło: Wasteland

Tagi: Electronic Arts Interplay inxile entertainment Microsoft wasteland Wasteland Remastered