Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 02.03.2012 20:21
Capcom chciałby więcej Residentów na 3DS-ie
541V

Capcom chciałby więcej Residentów na 3DS-ie

Producent Masachika Kawata nie ukrywa zadowolenia po premierze Resident Evil: Revelations. Następne części serii chciałby zobaczyć na 3DS-ie, i to jak najszybciej.

xxxxx

Kawata powiedział o tym w wywiadzie, jaki przeprowadziło z nim IGN. Stwierdził, że niezwykle ciepłe przyjęcie Revelations dało mu motywację do kontynuowania serii na przenośnej konsoli Nintendo. Ma już nawet pewne pomysły, lecz -- niestety -- w kolejce do realizacji czekają najpierw inne projekty. "O nich jednak najchętniej bym teraz zapomniał",  stwierdził w żartach.

 

Gameplay Revelations odznacza się przynajmniej częściowym powrotem do początków serii, więc IGN nie omieszkało zapytać, czy następna część też mogłaby pójść w tym kierunku. "Oczywiście! Developing zawsze jest skomplikowanym procesem, niezależnie od tego jaki to projekt, więc świadomość, że gdzieś na końcu tej drogi są gracze, którzy czekają na naszę grę, pozwala nam przez niego przejść. Jeśli gra sprzeda się dobrze, mamy dobry powód, aby w przyszłości zrobić coś podobnego", odpowiedział Kawata. 

 

Cały wywiad z Masachiką Kawatą i reżyserem RE: Revelations Koshim Nakanishim zostanie opublikowany w najbliższej przyszłości.

Tagi: 3ds Capcom Resident Evil