Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.01.2020 11:33
Halo The MAster Chief
510V

Halo: Combat Evolved Anniversary niedługo z wielkimi testami na PC. Microsoft zaprasza do udziału

Zbliża się wydanie odświeżonej wersji Halo: Combat Evolved Anniversary na PC. Już niedługo będziemy mogli przetestować to wydawnictwo osobiście.

Już w lutym rozpoczną się beta testy Halo: Combat Evolved Anniversary na PC. Deweloperzy z zespołu 343 Industries ogłosili w nowym wpisie na blogu, że na sprawdzenie gameplayu mamy się szykować już za miesiąc.

Halo: Combat Evolved Anniversary to drugi tytuł w ramach wydawnictwa Halo: The Master Chief Chollection. Warto w tym miejscu przypomnieć, że pierwszy jego składnik, czyli Halo: Reach, zebrał masę pochwał za doskonale wykonaną pracę deweloperów na PC.

W ramach lutowych testów gry sprawdzimy nie tylko multiplayer, ale też kampanię (w trybie kooperacji i singlu). Zainteresowane osoby mogą zapisywać się do programu Halo Insider, by wziąć udział w testach Halo: Combat Evolved Anniversay.

Przy okazji 343 Industries zapowiedziało, że oprócz testów doczekamy się w lutym również ważnej aktualizacji do Halo: Reach. Łatka pozwoli m.in. na pochylenie się postaci podczas biegu.

Halo: Combat Evolved Anniversary będzie można kupić oddzielnie za 10 dolarów. Gra będzie to oczywiście częścią pakietu The Master Chief Collection. Kolejne gry z tej kolekcji to: Halo 2 Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST oraz Halo 4.

Źródło: https://www.halowaypoint.com/en-us/community/halo-insider

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios