Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.01.2020 10:46
Brahms
545V

Brahms: The Boy II na pierwszym zwiastunie. Horror z Katie Holmes gotowy do premiery

Fani horrorów znów znajdą coś dla siebie w kinach. Tym razem chodzi o produkcję Brahms: The Boy II, czyli sequel filmu z 2016 roku.

Schemat fabularny jest w Brahmsie podobny do tego, który oglądaliśmy w "The Boy" z 2016 roku. Motorem napędowym rzeczonego horroru jest lalka znaleziona przez pewną rodzinę, która wprowadziła się do Posiadłości Heelshire. W filmie najmłodszy syn rodziny zaprzyjaźnia się z rzeczoną kukłą, która - jak łatwo się domyślić - nie jest tym, czym może się wydawać.

Jeśli chodzi o aktorów, to w Brahms: The Boy II zobaczymy Katie Holmes, Ralpha Inesona oraz Owain Yeoman. Produkcję wyreżyserował William Brent Bell (reżyser takich horrorów jak "Stay Alive", "The Devil Inside" i "Wer"), a scenariuszem zajęła się Stacey Menear.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun "Brahms: The Boy II". Do premiery w amerykańskich kinach dojdzie już 20 lutego 2020 r. W Polsce nie będziemy musieli na szczęśćie długo czekać na pojawienie się filmu w kinach. Dystrybutor zaplanował polską premierę na 28 lutego 2020 r.

Warto sprawdzić:

Tagi: brahms horror kino the boy