Iza Łęcka Iza Łęcka 08.01.2020 11:11
Mythic Quest Raven's Banquet
355V

Mythic Quest: Raven's Banquet to serial o tworzeniu gry MMO. Ubisoft współpracuje przy produkcji

„Mythic Quest: Raven's Banquet” otrzymał w końcu pierwszy materiał wideo - ta produkcja może skłonić wielu do Apple TV+. Na platformie pojawi się serial komediowy prezentujący kulisy prac nad wielkim MMO.

Apple TV+ nie może poszczycić się niezwykle rozbudowanym katalogiem produkcji, które są przygotowane dla abonentów. Jednak trzeba przyznać jedno – nowości, które systematycznie debiutują na platformie, warte są wszelkiej uwagi widzów. Apple zapewnia jakość tytułów przeznaczając na projekty duży budżet, zatrudniając znanych twórców i dbając o jakościową obsadę.

Tak może być w przypadku „Mythic Quest: Raven's Banquet”. Najnowszy serial opowiada o działaniach studia produkującego największą grę MMO wszech czasów . Jest to fikcyjny dokument, w którym Rob McElhenney (twórca „U nas w Filadelfii”) wciela się w Iana Grimma – szefa studia mającego wielkie ambicje, by stworzyć najlepszą produkcję. Jest on jednocześnie jednym z bohaterów tytułu.

W projekt jest zaangażowany Ubisoft – Gérard Guillemot (wiceprezes wykonawczy ds. wydawnictw) został producentem wykonawczym serialu i najpewniej dlatego serial został zapowiedziany na ubiegłorocznym E3 podczas konferencji francuskiego studia.

Premiera pierwszego odcinka „Mythic Quest: Raven's Banquet” odbędzie się 7 lutego.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: apple tv plus apple tv+ data premiery mythic quest Mythic Quest: Raven's Banquet trailer Ubisoft zwiastun