Wiosenna aktualizacja Microsoftu

News
576V
Wiosenna aktualizacja Microsoftu
Artur Sojka | 18.03.2010, 22:31

Jak donoszą internetowi szpiedzy, na wiosnę Microsoft szykuje aktualizację systemu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż update systemu umożliwi wszystkim użytkownikom konsoli Xbox 360 podpięcie poprzez wbudowane złącze USB, zewnętrznego dysku twardego.

Jak donoszą internetowi szpiedzy, na wiosnę Microsoft szykuje aktualizację systemu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż update systemu umożliwi wszystkim użytkownikom konsoli Xbox 360 podpięcie poprzez wbudowane złącze USB, zewnętrznego dysku twardego.xxxxx

 

Chciałbym  podskoczyć z radości, uwierzcie mi na słowo, jednak mój entuzjazm niszczy jeden istotny fakt. Wielkość dysku, którą maksymalnie może obsłużyć jeden z portów USB konsoli, zamyka się w 16 GB. Łącznie zatem możemy wykorzystać 32 GB dodatkowej pamięci na różnego rodzaju popierdółki ściągnięte z sieci Xbox Live, ale nie tylko! Zaletą będzie też możliwość zainstalowania gry, dokładnie w taki sam sposób jak na oryginalnym dysku konsoli. Niemniej jednak w dalszym ciągu do jej uruchomienia, gracz będzie musiał posiadać samą płytę z grą, bez niej ani rusz! Hm... Lepsze 32 GB więcej, niż nic :).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych