Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 18:07
Hello Neighbor
808V

Hello Neighbor za darmo. Kolejną grą może okazać się Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Epic Games Store rozdaje kolejną produkcję. Przez najbliższe godziny wszyscy zainteresowani mogą pobrać Hello Neighbor, a dodatkowo przygotować wolne miejsce na kolejny tytuł. Wkrótce prawdopodobnie pobierzemy Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Epic Games kontynuuje promocję w Epic Games Store. Najnowszą, darmową produkcją jest Hello Neighbor – gra w 2017 roku zadebiutowała na PC i Xboksie One. Jest to skradanka, w której gracze muszą odkryć sekret swojego sąsiada. Tytuł w swoim czasie był bardzo popularny i zebrał sporo pochwał... Choć dopiero po czasie: pierwsze oceny nie zwiastowały wielkiego sukcesu (średnia na poziomie 38%).

Pobierz za darmo Hello Neighbor.

Organizatorzy promocji ujawnili także kolejną grafikę, która sugeruje pojawienie się Yooka-Laylee and the Impossible Lair w nowej promocji – tytuł pobierzemy jednak dopiero za 24 godzin. Gracze uważają, że będzie to Yooka-Laylee, ponieważ na przygotowanej przez Epic Games grafice pojawia się charakterystyczne „Y”.

Dla przypomnienia, ruszyła właśnie ostatnia faza promocji na GOG-u, dzięki której możecie wrzucić na listę Tower of Time.

Więcej interesujących promocji:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Dynamic Pixels Hello Neighbor Tiny Build