SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 28.02.2012 11:37
Mistrzostwa Polski w SoulCalibur V zakończone
984V

Mistrzostwa Polski w SoulCalibur V zakończone

Lucid Club gościł niedawno najlepszych, polskich wymiataczy w SoulCalibur, którzy zawalczyli o tytuł mistrza w piątą odsłonę serii. Zwycięzca, który będzie reprezentował nasz kraj za granicą mógł być jednak tylko jeden.

xxxxx

MISTRZOSTWA POLSKI W SOULCALIBUR V ZAKOŃCZONE!

Mikołaj "Ring" Lelewski Mistrzem Polski w SoulCalibur V!

 

 

27.02.2012, Warszawa Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom oraz widzom, którzy tak licznie zgromadzili się w minioną sobotę, w Lucid Club, na oficjalnych Mistrzostwach Polski w SoulCalibur V.

W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy ze sceny gier walki oraz liczne grono osób towarzyszących i widzów. Po wielu emocjonujących pojedynkach wyłoniony został Mistrz Polski w SoulCalibur V. Został nim Mikołaj "Ring" Lelewski grający postacią Ivy który poza wieloma atrakcyjnymi nagrodami zdobył też prawo reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy SoulCalibur Impact 2012, które odbędą się 17 marca w Londynie. Wicemistrzem został Mateusz "Matt-JF" Wleklik (Pyrrha Omega), trzeci był Paweł "Sway" Pióro (Patroklos, Natsu). Mistrzostwa Polski to część cyklu zawodów ogólnoświatowych SoulCalibur IMPACT organizowanych przez Namco Bandai, które zakończą się światowymi finałami w Las Vegas 13 kwietnia.

 

Podczas turnieju obecny był przedstawiciel firmy NAMCO BANDAI, Hiroaki Ochiai, który dla wszystkich gości przygotował specjalny prezent – kody DLC z postacią Dampierre, dostępną tylko w wersji pre-order gry. Ponadto, każdy z odwiedzających otrzymał też koszulkę z logiem gry SoulCalibur V. Zaś tuż przed finałami można było obejrzeć pokaz tancerki przebranej w strój Ivy, jednej z bohaterek gry. Mistrzostwa Polski i eliminacje do europejskiego turnieju SoulCalibur Impact 2012 poprowadził Jakub „Di” Dudkowski, jeden z najlepszych polskich graczy w SoulCalibur. Partnerami mistrzostw były: sklep muve.pl, Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. oraz magazyn konsolowy PSX Extreme.

 

Zapraszamy na stronę turnieju - http://soulcalibur.ppe.pl

Tagi: