Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.12.2019 19:28
Shovel Knight Shodown
451V

Shovel Knight. Dwie nowe produkcje z serii przypominają o sobie na zwiastunach premierowych

Dwie nowe odsłony cyklu Shovel Knight przypominają o sobie na świetnych zwiastunach premierowych. Powitajcie karciankę i bijatykę!

Ekipa Yacht Club Games nie spoczęła na laurach i nie poszła na łatwiznę ze swoimi dwiema nowymi produkcjami, dzięki czemu fani gier utalentowanego studia mogą cieszyć się zupełnie nowymi doświadczeniami w ramach marki sygnowanej sylwetką rycerza dzierżącego łopatę!

Pierwszą z nich jest łączące w sobie platformówkę z grą karcianą Shovel Knight: King of Cards. Jako tytułowy Król będziecie przemierzać pikselowy świat w poszukiwaniu godnych przeciwników do starć w grze karcianej, gdzie zasady są relatywnie proste - uderz wroga, aby go rozwalić. Swoją unikalną talię będziemy mogli budować ze 120 kart dostępnych w grze oraz wielu następnych, jakie zostaną dodane w aktualizacjach.

Zwiastun Shovel Knight: King of Cards

Kolejną produkcją od Yacht Club Games jest bijatyka w stylu Super Smash Bros., czyli Shovel Knight: Showdown. Jako jedna z 16 grywalnych postaci możemy brać udział w widowiskowych starciach dla maksymalnie 4 graczy, gdzie każdy fan serii znajdzie tu coś dla siebie i dopasuje swój styl walki do ulubionego wojownika.

Zwiastun Shovel Knight Showdown

Obie produkcje wyszły na rynek 10 grudnia i są dostępne do kupienia osobno lub jako część pakietu Shovel Knight: Treasure Trove.

Warto zerknąć na:

Tagi: Shovel Knight: King of Cards yacht club games