Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.12.2019 13:03
Megaton Musashi
737V

Megaton Musashi nową grą twórców Ni no Kuni. Pierwszy gameplay na zwiastunie

Level-5, czyli autorzy tak mocnych gier jak Ni no Kuni i [gra[Dragon Quest VIII[/gra] ujawnili już jakiś czas temu swój najnowszy projekt. Cały czas czekaliśmy jednak na gameplay z niego. Aż do teraz. Zapoznajcie się z rozgrywką w Megaton Musashi, które zmierza na Switch i PS4.

Megaton Musashi zostało ujawnione na zwiastunie przygotowanym z okazji imprezy Jump Festa 2020. Mamy tu do czynienia z zupełnie nowym IP, przygotowywanym przez studio znane m.in. z wykreowania świetnego Ni no Kuni.

Wiadomo, że motorem napędowym zabawy w w Megaton Musashi będzie przerabianie robotów w tym RPG-u Akcji. Stalowych wojowników, których wystawimy do walki w Megaton Musashi złożymy z różnych modułów - trochę na modłę serii Armored Core czy Front Mission.

Wiadomo już, że na Jump Festa 2020, odbywającym się w dniach 21-22 grudnia, zostanie wystawione demo Megaton Musashi. Gracze będą mogli rywalizować lub współpracować ze sobą w kilku trybach zabawy.

Poniżej znajdziecie pierwszy gameplayowy zwiastun Megaton Musashi, które trafi na PS4, Switch i smartfony z systemami iOS oraz Android. Niestety nie ujawniono jeszcze daty premiery.

Tagi: level-5 Megaton Musashi