Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 17:41
The Escapists
640V

The Escapists za darmo. Epic Games zapowiada kolejne bezpłatne gry

Nie możemy ostatnio narzekać na brak ciekawych gier dostępnych za darmo, ale pewnie znajdą się chętni na dorzucenie na listę kolejnej produkcji. Każdy zainteresowany może dzisiaj pobrać The Escapists i dołączyć tytuł do swojej cyfrowej kupki wstydu.

Epic Games zaprasza na pobieranie kolejnej produkcji. The Escapists od dzisiaj pobierzecie za darmo i jest to na pewno tytuł, który warto przynajmniej wypróbować. Pierwsza wersja zadebiutowała w 2015 roku i zebrała sporo pochwał za wykorzystanie ciekawego tematu i zaproszenie graczy do kombinowania (średnia ocen 71-75%).

Twórcy nie skupili się na jednym gatunku, a zaproponowali mix, a w samej produkcji naszym zadaniem jest ucieczka z więzienia. Gra trafiła na wiele platform, była systematycznie rozbudowywana oraz ulepszana i w ostateczności jest to bez wątpienia tytuł, któremu warto dać szansę.

The Escapists pobierzecie standardowo ze sklepu Epic Games – firma w taki sposób zachęca do swojej propozycji. Jeśli wciąż macie odrobinę wolnego miejsca na dysku, to możecie także skorzystać z promocji GOG-a i pobrać Wasteland 2.

Tym razem w Epic Games Store nie widzimy zapowiedzi nowej produkcji, która będzie dostępna za darmo w przyszłym tygodniu. Sklep jednak informuje, że promocja będzie aktywna – gra niespodzianka trafi do klientów od 19 grudnia.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Mouldy Toof Team 17 The Escapists za darmo