Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 19:31
GOG Galaxy 2.0
967V

GOG Galaxy 2.0 z otwartą betą. Wszystkie gry z konsol i PC-tów na jednej liście

GOG zaprasza wszystkich graczy na nową wersję GOG Galaxy. Teraz każdy gracz może stworzyć wielką bibliotekę produkcji, na którą wrzucicie gry z różnych cyfrowych sklepów. Polacy oferują wielką integracje platform. 

GOG Galaxy 2.0 zapowiada się na prawdziwą rewolucję dla graczy, którzy ogrywają największe hity na PC, ale muszą lawirować pomiędzy platformami. Polacy chcą walczyć z obciążającymi zasoby sprzętu klientami, więc oferują jedną, sprawdzoną i własną propozycję.

Nowe Galaxy pozwala stworzyć wielką listę gier z różnych platform i sprzętów, by następnie zapewnić graczom różne statystyki, ale oczywiście najważniejszą opcją jest możliwość szybkiego włączenia wybranego tytułu. Tak sytuację zapowiedział Piotr Karwowski, Managing Director w GOG:

„Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu. Nie mam wątpliwości, że w przyszłości poznamy jeszcze więcej klientów i launcherów. Jesteśmy zdumieni i niezwykle wdzięczni za reakcję społeczności graczy oraz ich bezpośrednie zaangażowanie w naszą inicjatywę, dzięki czemu możemy teraz wszyscy korzystać z integracji z 20 platformami, które pozwalają wszystkim użytkownikom na połączenie list gier i znajomych w GOG GALAXY 2.0”

GOG Galaxy 2.0 jest rozwijany od kilku miesięcy i podczas zamkniętej bety zespół zadbał między innymi o podgląd statusu znajomych z różnych platform. Gracze skorzystają także z zaawansowanego wyszukiwania, które oferuje kilka opcji – znajdowanie gier i znajomych, odpalanie gry jednym przyciskiem i możliwość własnoręcznego dodania dowolnej gry do biblioteki.

Inżynierowie wciąż rozwijają GOG Galaxy 2.0, ale teraz każdy zainteresowany może sprawdzić, jak działa usługa.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt gog gog galaxy 2.0