Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.12.2019 17:17
gladiux
993V

Gladiux. Zapowiedziano grę, w której wcielimy się w krwawego gladiatora. Premiera na obecną generację oraz PS5

Firma Starcaster Games oficjalnie zapowiedziała grę o tytule Gladiux - produkcja zaoferuje kampanię fabularną i pełne widowiska walki gladiatorów.

Wydawca Starcaster Games oficjalnie zapowiedział bardzo ciekawie zapowiadającą się grę Gladiux - akcja zostanie osadzona w Starożytnym Rzymie, a gracze przejmą kontrolę nad żądnym walki rzymskim gladiatorem. Według firmy odpowiedzialnej za produkcję, tytuł ukaże się na rynku w następnym roku na komputerach osobistych i konsolach obecnej generacji - warto zaznaczyć, że Gladiux w późniejszym czasie powinien ukazać się również na PS5, możliwe nawet, że będzie to jeden ze startowych tytułów. Studio oznajmiło, że jest otwarte na wydanie tytułów na nadchodzące urządzenia od Sony oraz Microsoftu.

Sama gra należeć będzie do kategorii gier akcji z elementami RPG. Twórcy zaoferują obszerną kampanie fabularną dla pojedynczego gracza, w której przyjdzie nam zmierzyć się z innymi, niebezpiecznymi gladiatorami. Głównym celem studia odpowiedzialnego za grę Gladiux, Acquire, jest rozbudowanie i zbalansowanie mechanik rozgrywki tak, aby pasował on do osób z dużą ilością czasu, jak i tych, którzy preferują krótsze sesje i nie chcą spędzać zbyt dużo czasu z jedną grą.

Pod spodem możecie obejrzeć pierwsze zrzuty ekrane przedstawiające obecny stan projektu:

Źródło: Gram.pl

Tagi: Acquire Gladiux Starcaster Games