Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 18:10
RAGE 2
816V

RAGE 2 Edycja Kolekcjonerska w promocji. Gadająca głowa w lepszej cenie

RAGE 2 nie podbiło rynku, ale produkcja wyróżniała się w tłumie innych premier jednym elementem – edycją kolekcjonerską. Zestaw trafił do nowej promocji, dzięki której kupicie go w znacznie lepszej cenie. Poznajcie szczegóły.

Rage 2 zadebiutowało w maju i gra zebrała oceny na poziomie 67%. Tytuł nie podbił serc wszystkich fanów strzelanek, jednak bez wątpienia jest to produkcja, która potrafi umilić kilka wieczorów.

Produkcja mimo to wyróżniała się jednym – Edycją Kolekcjonerską. W zestawie obok gry mogliśmy zgarnąć między innymi gadającą głowę. Tak prezentuje się jej zawartość:

  • Gadająca głowa Rabana Miażdżyciela – ulubiony mutant każdego gracza jest gotów, by stać się nowym tematem do konwersacji w twoim domu. Ta wyjątkowo limitowana edycja mocowanej głowy zawiera czujnik ruchu, dzięki któremu może mówić i śpiewać przez wiele godzin!
  • Plakat edycji kolekcjonerskiej – wyjątkowy plakat do dekoracji twojego podziemnego bunkra, kryjówki przestępczej lub pokoju w akademiku.
  • Steelbook – odjazdowe, metalowe pudełko zawierające najlepsze prace Oddziału Zbirów.
  • Gra RAGE 2 + zawartość cyfrowa, w której znajdziesz wszystkie dodatki obecne również w edycji Deluxe.

Jesteście zainteresowani wyrwać zestaw w lepszej cenie? Najbardziej atrakcyjną ofertę otrzymają posiadacze Xboksów One, którzy kupią zestaw już za 165 zł. To nadal „powyżej stówki”, ale mimo wszystko warto rozważyć pakiet właśnie z powodu wspomnianej, gadającej głowy... Choć jednocześnie zdaję sobie sprawę, że jest to przyjemność zarezerwowana dla największych kolekcjonerów.

RAGE 2 Edycja Kolekcjonerska promocja

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/edycje-kolekcjonerskie-rage-2-od-165-zl-w-x-kom/

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios rage 2