Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 15:29
eFootball PES 2020 xbox game pass
2449V

Xbox Game Pass z nowymi grami. PES 2020, The Division i więcej

Microsoft właśnie ujawnił grudniowe zestawienie produkcji z Xbox Game Pass. Gracze mogą szykować się na między innymi eFootball PES 2020 oraz Pathologic 2. Poznajcie pełną listę zaprezentowanych nowości.

Xbox Game Pass ponownie zapewni graczom tonę atrakcji. Microsoft właśnie ujawnił zestawienie na grudzień i tym razem miesiąc nie zostanie podzielony – już od razu otrzymujemy listę produkcji, które pobierzemy w drugiej połowie miesiąca. Jest to spowodowane brakiem Inside Xbox w grudniu.

Xbox Game Pass (konsole) – grudzień

Xbox Game Pass (PC) – grudzień (bez dat)

Wkrótce z Xbox Game Pass znikną:

  • Ashen
  • Life is Strange: Before the Storm
  • Life is Strange Season 1
  • Pro Evolution Soccer 2019

To pewnie nie jest ostateczne zestawienie, ale nawet ta lista zapewni Wam kilka nieprzespanych nocy. Z tego miejsca serdecznie polecam My Friend Pedro, które na pewno trafi w gust wielu graczy – takie tytuły warto odkrywać dzięki Xbox Game Pass. Chętnych na pewno nie zabraknie także do eFootball PES 2020, Pathologic 2, a Overcooked! 2 może okazać się strzałem w dziesiątkę podczas świątecznego leniuchowania.

Microsoft kolejny raz stawia na bardzo zróżnicowane zestawienie – można jedynie żałować, że w grudniu nie zagramy w The Division 2.

Xbox Game Pass grudzień

Polecamy:

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft xbox game pass Xbox One