Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 14:15
Mystery Gamers Pack
2441V

Mystery Gamers Pack trafił do sprzedaży. Zestaw gadżetów dla graczy

Od dzisiaj w Polsce gracze mogą sięgnąć po Mystery Gamers Pack. Jest to specjalny zestaw gadżetów zawierający przedmioty o wartości 200 zł, jednak paczka kosztuje zaledwie 49,99 zł. Poznajcie szczegóły pakietu.

Mystery Gamers Pack jest od dzisiaj dostępny w sieciach Media Markt i Media Expert. Gracze mogą w tym wypadku liczyć na pudełko wypchane przedmiotami związanymi z grami i pakiet został wyceniony na 49,99 zł – wartość gadżetów została wyceniona przez twórców na 200 zł.

Producent postawił na tekturowe eko-pudełko i w każdym znajdziemy 6 oficjalnych gadżetów:

  • koszulki z krótkim lub długim rękawem – 3 szt.
  • wystrzałowe kieliszki do shotów – 1 komplet
  • brelok do kluczy – 1 szt.
  • box typu „steelbook” – 1 szt.

Koszulki to 100% bawełna, a podczas kupowania gracze mogą wybrać odpowiedni rozmiar (S, M, L, XL), które zostały oznaczone na opakowaniach. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje – skład zestawu jest niespodzianką, ale już wkrótce na stronie www.gamerspack.pl znajdziemy przykładowe pakiety, które mogą przygotować klientów na zawartość.

To nie koniec pozytywnych informacji – klienci, którzy sięgną po Mystery Gamers Pack i opublikują na Facebooku lub Instagramie zdjęcie zestawu, mają szansę wygrać kolejne gadżety. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na witrynie www.gamerspack.pl.

Mystery Gamers Pack zestaw

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega Mystery Gamers Pack Mystery Gamers Pack by cenega