Mystery Gamers Pack trafił do sprzedaży. Zestaw gadżetów dla graczy

News
2841V
Mystery Gamers Pack trafił do sprzedaży. Zestaw gadżetów dla graczy
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2019, 14:15

Od dzisiaj w Polsce gracze mogą sięgnąć po Mystery Gamers Pack. Jest to specjalny zestaw gadżetów zawierający przedmioty o wartości 200 zł, jednak paczka kosztuje zaledwie 49,99 zł. Poznajcie szczegóły pakietu.

Mystery Gamers Pack jest od dzisiaj dostępny w sieciach Media Markt i Media Expert. Gracze mogą w tym wypadku liczyć na pudełko wypchane przedmiotami związanymi z grami i pakiet został wyceniony na 49,99 zł – wartość gadżetów została wyceniona przez twórców na 200 zł.

Producent postawił na tekturowe eko-pudełko i w każdym znajdziemy 6 oficjalnych gadżetów:

  • koszulki z krótkim lub długim rękawem – 3 szt.
  • wystrzałowe kieliszki do shotów – 1 komplet
  • brelok do kluczy – 1 szt.
  • box typu „steelbook” – 1 szt.

Koszulki to 100% bawełna, a podczas kupowania gracze mogą wybrać odpowiedni rozmiar (S, M, L, XL), które zostały oznaczone na opakowaniach. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje – skład zestawu jest niespodzianką, ale już wkrótce na stronie www.gamerspack.pl znajdziemy przykładowe pakiety, które mogą przygotować klientów na zawartość.

To nie koniec pozytywnych informacji – klienci, którzy sięgną po Mystery Gamers Pack i opublikują na Facebooku lub Instagramie zdjęcie zestawu, mają szansę wygrać kolejne gadżety. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na witrynie www.gamerspack.pl.

Mystery Gamers Pack trafił do sprzedaży. Zestaw gadżetów dla graczy

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper