Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2019 10:14
Death Stranding Reedus
3486V

Death Stranding w bardzo dobrej cenie. Promocja na pudełkowe wydanie

Death Stranding może okazać się miłym prezentem dla wielu graczy - najnowsza promocja zachęca do kupienia produkcji Hideo Kojimy. Tytuł jest dostępny w ofercie dnia jednego ze sklepów.

Ceny gier w pudełkach rządzą się swoimi prawami. Czasami wartość nawet dużej gry AAA potrafi spaść o 100 zł po kilku dniach od premiery, ale też łatwo natrafić na produkcję, która długo trzyma cenę. Do tego drugiego grona śmiało można zaliczyć między innymi ekskluzywne produkty Sony.

Mimo to Death Stranding możecie dzisiaj kupić w lepszej cenie w Euro RTV AGD – historię Hideo Kojimy zgarniecie już za 174,90 zł i tym samym oszczędzając 84,10 zł. Promocja jest dostępna przez najbliższe 14 godzin, ale lepiej nie odkładajcie zakupu na później, ponieważ trudno przewidzieć ile egzemplarzy trafiło do oferty.

Death Stranding to zdecydowanie jedna z tych gier, które warto sprawdzić. Hideo Kojima stworzył nowy, intrygujący świat z niecodzienną opowieścią. Tytuł otrzymał oceny na poziomie 83% i zapewnia ponad 40 godzin rozgrywki – w tym czasie powinniście ukończyć główny wątek.

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment