Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2019 22:30
Cyberpunk 2077 Kalendarz
2441V

Kalendarz Gracza 2020 w PSX Extreme

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie pełnowymiarowy Kalendarz Gracza. Redakcja przygotowała 12 ładnych grafik, wyszczególniła wydarzenia i zachęca do najnowszego numeru. Poznajcie szczegóły.

W 2020 roku zagramy w tonę fantastycznych gier i najlepszym podsumowaniem tych słów jest poniższa prezentacja Kalendarza Gracza. Zobaczycie tutaj 12 świetnych produkcji, które będziemy z wielką radością ogrywać zatapiając się w pięknych światach.

The Last of Us 2, Cyberpunk 2077, Dying Light 2, Halo Infinite, Ghost of Tsushima – to prawdziwe pewniaki 2020 roku, obok których nie przejdziecie obojętnie i grafiki z między innymi tych tytułów zdobią najnowszy Kalendarz Gracza.

Musicie jednak wiedzieć, że stworzenie takiej przyjemności nie jest łatwe, bo redakcja PSX Extreme musiała walczyć z wydawcami, by móc w odpowiedni sposób zaprezentować ich gry. W kilku słowach o tych perypetiach opowiedział Roger:

„Przygotowywanie numeru z kalendarzem gracza to zawsze wyzwanie. Większość artów zdobiących kolejne miesiące musi być zatwierdzona przez zachodnie centrale wydawców, a zdarzają się i takie przypadki, że firma nie ma jeszcze ani artów, ani planu wydawniczego na 2020 r. (vide Nintendo), ewentualnie strony kalendarza musiałyby przejść przez rygorystyczne korporacyjne kontrole na kilku szczeblach (wszystkie gry z bohaterami Marvela), co mogłoby trwać kilka miesięcy. Niemniej jednak w tym roku jak na koniec kolejnej generacji konsol przystało, strony kalendarza zdobią głównie hity, swoisty crème de la crème.”

Grudniowy numer dostępny jest wraz z Kalendarzem Gracza 2020, więc wydanie kosztuje wyjątkowo 12,90 zł. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami numeru oraz oczywiście do sięgania po PSX Extreme. Numer zamówicie na witrynie wydawcy.

Kalendarz Gracza 2020 PSX Extreme

Tagi: Kalendarz Gracza psx psx extreme