Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2019 08:52
Xbox Gold
1660V

Games with Gold w ogniu krytyki. Gracze żalą się na grudniową ofertę

Microsoft dawno już nie był obiektem takiej krytyki w kontekście gier z oferty Games with Gold. Posiadaczom Xbox One zdecydowanie nie spodobał się najnowszy, grudniowy rzut gratisowych gier.

Posiadacze Xbox One z wykupionym abonamentem Gold narzekają na grudniowy wybór gier w ramach oferty Games with Gold.

Przypominam, że w grudniu otrzymujemy na Xbox One Jurassic World Evolution oraz Insane Robots. Jeśli chodzi o produkcje z Xbox 360 (wstecznie kompatybilne z Xbox One), to do dyspozycji mamy w grudniu Toy Story 3 oraz Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD.

Game Pass faworyzowany kosztem oferty Games with Gold?


Krytykę fanów widać nie tylko na oficjalnym, twitterowym profilu Larry'ego Hryba, na którym roi się od krytycznych komentarzy na temat oferty Gold, ale również pod klipem wideo na YouTube, reklamującym grudniowe Games with Gold. Obecnie filmik ma na koncie aż 4500 negatywnych ocen (przy 5200 pozytywnych notach).

Krytyczne komentarze graczy sprowadzają się w zasadzie do dwóch przewijających się stale motywów: że grudzień to święta Bożego Narodzenia i wypadałoby podarować z tej okazji graczom coś lepszego, niż Jurassic World: Evolution oraz Insane Robots. Drugi wątek poruszany przez graczy to ogromne faworyzowanie Xbox Game Pass kosztem oferty Games with Gold.

Jak wy odbieracie tę sytuację? Czy subskrybenci abonamentu Gold faktycznie mają powody do wylewania żalu w Sieci, czy to przesadzona reakcja?

Warto sprawdzić:

Tagi: game pass games with gold gold