Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 08:15
My Hero One's Justice 2 data premiery
572V

My Hero One's Justice 2 z datą premiery. Tryb fabularny dla każdego bohatera

W magazynie z Kraju Kwitnącej Wiśni pojawiła się data premiery tamtejszej premiery sequelu bijatyki na licencji serii My Hero Academia.

My Hero One’s Justice 2 to niedawno zapowiedziana kontynuacja pierwszej gry na licencji popularnej mangi. Ma ona rozwijać to wszystko, co dostaliśmy wcześniej. Zarówno pod względem mechaniki, jak i postaci, które zostaną oddane w nasze ręce.

W japońskim magazynie traktującym o tamtejszej popkulturze ukazał się artykuł odnośnie do gry. Zdradzono datę, w której gra zadebiutuje w tamtych rejonach. Mowa o 12 marca 2020 roku. I choć odnosi się wyłącznie do Kraju Kwitnącej Wiśni, to najprawdopodobniej różnica względem reszty świata wyniesie zaledwie kilka dni.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się także o nowej postaci, które pojawi się w tytule. Będzie to Nighteye, który zaliczył swój debiut w emitowanym obecnie czwartym sezonie anime. Fani bardzo cenią rzeczonego bohatera, więc bez wątpienia będzie wartością dodatnią dla produkcji. Co również warto nadmienić, każda postać - zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy - będzie miała swój własny tryb historii! Jest na co czekać.

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: https://www.dualshockers.com/my-hero-ones-justice-2-release-date/

Tagi: Bandai Namco My Hero One’s Justice 2