Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 21:13
Hunters Al Pacino
633V

Hunters na zwiastunie. Al Pacino jako łowca nazistów

„Hunters” został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie i produkcja może skłonić wielu widzów do zainteresowania się platformą Amazonu. Za projekt w roli producenta wykonawczego odpowiada Jordan Peele.

Prime Video od Amazonu będzie w przyszłym roku kusić serialem zatytułowanym „Hunters”. W produkcji poznamy los Jonaha Heidelbauma (Logan Lerman), który postanowił zemścić się za zbrodnię wyrządzoną jego rodzinie – babcia została zamordowana przez tajemniczego zabójcę. W pogoni za zemstą, bohater spotka organizację „The Hunt”, której przedstawiciele zajmują się zabijaniem nazistów. Szefem i mentorem zespołu zostanie Al Pacino.

Aktor występuje na wielkim ekranie od 1967 roku, ale tak naprawdę nigdy nie miał okazji wystąpić w większym serialu – mogliśmy go oglądać w „Anioły w Ameryce”, ale był to miniserial, za który Pacino otrzymał Złotego Globa.

„Hunters” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami i trafi na serwery Amazonu dopiero w przyszłym roku, ale widzowie już teraz mogą szykować się na 10 odcinków. Jednym z producentów widowiska został Jordan Peele, którego na pewno dobrze kojarzycie z „Uciekaj”.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/al-pacino-poluje-na-nazistow-w-zwiastunie-serialu-hunters

Tagi: al pacino amazon hunters prime video trailer zwiastun