Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 17:28
Bad North za darmo
510V

Bad North: Jotunn Edition za darmo. Rayman Legends w kolejce

Bad North: Jotunn Edition jest od dzisiaj dostępny za darmo w Epic Games Store. Firma oferuje strategie i przygotowuje graczy na świetną produkcję Ubisoftu. Poznajcie kompletne szczegóły, pobierajcie grę i zmierzcie się z wikingami.

Bad North to strategia czasu rzeczywistego przygotowana przez Plausible Concept. W produkcji gracze mają okazję walczyć z wikingami, a wszystkie pojedynki odbywają się na skromnych mapach. Podczas przygody naszym zadaniem jest odbijanie kolejnych fal oponentów, którzy chcą przejąć nasze wyspy.

Tytuł w dniu premiery zebrał oceny na poziomie 75% (PC), a w swoim czasie dziennikarze chwalili między innymi wciągający gameplay, który sprawia, że trudno oderwać się od Bad North. Epic Games oferuje tytuł do 29 listopada:

A co dalej? Od 28 listopada do 6 grudnia zainteresowani pobiorą z Epic Games jedną z najlepszych produkcja Ubisoftu ostatnich lat – Rayman Legends trafił na rynek w 2013 roku i został doceniony przez dziennikarzy (89%). Będzie to druga gra francuskiej korporacji rozdawana przez twórców Fortnite.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: Bad North Plausible Concept promocja Raw Fury za darmo