Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 17:03
Ruiner za darmo
566V

Ruiner i Nuclear Throne za darmo. The Messenger w kolejce

Czwartek to dobry moment na pobranie kolejnych, darmowych produkcji z Epic Games Store. Twórcy Fortnite zachęcają tym razem do wrzucenia na listę Ruiner i Nuclear Throne. To dwie mniejsze gry, które jednak zostały docenione przez graczy.

Epic Games nie zwalnia i ponownie oddaje w nasze ręce dwie gry. Twórcy Unreal Engine wciąż zachęcają niezdecydowanych do pobierania kolejnych produkcji i cyfrowa kupka wstydu na tej platformie wciąż rośnie.

Ruiner i Nuclear Throne za darmo

Odnoszę wrażenie, że w takich akcjach powinny pojawiać się właśnie takie perełki, bo choć obie gry zostały docenione w swoim czasie przez graczy, to jednak jak to często bywa – nie wszyscy chcą sprawdzić mniejsze tytuły.

Ruiner to pozycja przepełniona cyberpunkiem i za grę odpowiada warszawskie Reiko Games – strzelanina typu top-down zadebiutowała w 2017 roku i zebrała oceny na poziomie 77%. Natomiast Nuclear Throne to przeładowany akcją rogal, który trafił na rynek w 2015 roku i osiągnął świetne noty (88%).

Następnym tytułem przygotowanym dla graczy na Epic Games Store jest The Messenger. Tytuł w ubiegłym roku zadebiutował na PC/Switchu, a od marca jest dostępny na PS4. Jest to debiutancki projekt kanadyjskiego Sabotage.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o promocjach i Epic Games:

Tagi: Epic Games epic games store nuclear throne Ruiner za darmo