Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2019 08:22
Apex Legends robot
627V

Apex Legends z walką dwójek. Respawn ulepsza grę i dodaje nowości

Apex Legends to jedna z najważniejszych gier w katalogu Electronic Arts, więc Respawn Entertainment musi się przyłożyć i zadbać o tytuł Battle Royale. Twórcy ponownie zapewnili limitowany tryb nastawiony na rozgrywkę dwójek, a oprócz tego ulepszono i rozbudowano produkcję.

Coraz lepsze wyniki Apex Legends są dla Respawn Entertainment jasnym sygnałem, że trzeba zrezygnować z innych planów i skrupulatnie rozwijać produkcję z gatunku Battle Royale. Tytuł ma potencjał, by doniośle poprawić rezultaty i coraz prężnej walczyć o koronę gier BR.

Twórcy ponownie stawiają na pojedynki dwójek, podczas których gracze mogą łączyć się w małych zespołach i rozpoczynać batalie na mapach. Deweloperzy wciąż nie zdecydowali się dodać rozgrywki na stałe – jest to kolejny raz limitowany tryb, który zostanie zakończony 19 listopada.

Do lobby trafiła teraz strzelnica, w której możemy wylądować nawet z całym zespołem, a mamy do dyspozycji wszystkie bronie, przedmioty i umiejętności bohaterów. To idealne miejsce na wypróbowanie możliwości giwer.

Respawn ma w planach jeszcze mocniej angażować społeczność, więc nowa aktualizacja wprowadza zmianę w misjach – od teraz gracze w codziennych w wyzwaniach otrzymają po jednym łatwym, średnim oraz trudnym zadaniu. Zastosowane praktyki mają na celu jeszcze bardziej zachęcić do gry w Apex Legends.

Na naszej witrynie znajdziecie więcej informacji o grach Electronic Arts i Respawn:

Źródło: Twitter

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment