Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 15:21
Bad Boys 3 For Life
1067V

Bad Boys 3 na wybuchowym zwiastunie. Wielki powrót duetu Will Smith i Martin Lawrence

Sony Pictures opublikowało właśnie wybuchowy i przepełniony akcją zwiastun „Bad Boys 3”. Film z podtytułem „For Life” ma zostać ciepło przyjęty przez widzów, którzy od lat czekają na powrót duetu Will Smith i Martin Lawrence. Najnowszy materiał wygląda wyjątkowo pozytywnie.

Will Smith i Martin Lawrence od wielu lat zapowiadali powrót do serii „Bad Boys”. Na szczęście nie były to tylko słowa i już 17 stycznia odbędzie się premiera „Bad Boys For Life”. Jest to trzecia przygoda, w której zobaczymy w akcji dwójkę amerykańskich gliniarzy.

Mike Lowrey i Marcus Burnett zajmą się tym razem rozpracowaniem Armando Armasa, który jest szefem kartelu narkotykowego. Fabuła zapowiada się ciekawie, ponieważ Burnett w końcu został inspektorem policji, a jego najlepszy przyjaciel znajduje się aktualnie w kryzysie wieku średniego. Bohaterowie najchętniej skupiliby się już wyłącznie na emeryturach, jednak nie mogą sobie pozwolić na takie przyjemności.

W produkcji nie zabraknie akcji, kilku humorystycznych scen i możemy mieć nadzieję, że seria wróci w blasku. W ostatnim czasie brakuje dobrych „powrotów”, które prezentowałyby wysoką jakość, a nie były wyłącznie łatwym skokiem na pieniądze fanów.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bad Boys 3 Bad Boys For Life film zwiastun