Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.11.2019 23:05
Bad Boys 3 i Książę w Nowym Jorku 2
1622V

Ekipa Bad Boys 3 odwiedza plan filmu Książę w Nowym Jorku 2

W tym roku jesteśmy świadkami powrotu kilku kultowych klasyków w ich kolejnych odsłonach. Tak się akurat złożył, że Bad Boys 3 i Książę w Nowym Jorku 2 są kręcone w tym samym miejscu.

Eddie Murphy, Wesley Snipes, Will Smith i Martin Lawrence to jedni z najbardziej ikonicznych aktorów, których filmy towarzyszyły nam od tak naprawdę kilkudziesięciu lat.

Chyba każdy w swoim życiu choć raz widział któregoś z tych panów w akcji na wielkim bądź też małym ekranie. Teraz kultowy duet gliniarzy powraca w Bad Boys For Life, które domknie historię komicznych i zabójczo skutecznych funkcjonariuszy. Jak się okazuje, Eddie Murphy i Wesley Snipes pracują w tym samym miejscu co ekipa Bad Boys, dlatego Will i Martin postanowili odwiedzić swoich wieloletnich kumpli na planie Księcia w Nowym Jorku 2.

Zgodnie ze swoimi ostatnimi pomysłami, Will Smith nagrał spotkanie w formie mini vloga i wrzucił do Sieci. Dla osób wychowanych na hitach w jakich grali wspomniani aktorzy, takie spotkanie może być małym symbolem powrotu do czasów młodości.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: Bad Boys 3 książe w nowym jorku 2