Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2019 15:41
Klątwa film
1218V

Klątwa na zwiastunie. Nowa wizja na znany horror

Wydawca przygotował pierwszy zwiastun „Klątwy”. Twórcy zapraszają na pełny reboot historii, w której zobaczymy nowych bohaterów. Dzisiaj mamy przyjemność spojrzeć na pełny materiał.

Nicolas Pesce w 2016 roku zaoferował widzom „Oczy matki”. Film został ciepło przyjęty przez krytyków oraz widzów, więc reżyser otrzymał za zadanie stworzenie pełnego rebootu „Klątwy”. Twórca pracował także nad scenariuszem, ale w tym wypadku otrzymał wsparcie od Jeffa Buhlera („Nocny pociąg z mięsem”, „Smętarz dla zwierzaków”).

Historia nowej „Klątwy” skupi się na samotnej matce oraz młodym detektywie. Duet odkryje, że podmiejski dom jest przeklęty przez „mściwego ducha”, który skazuje na gwałtowną śmierć wszystkich odwiedzających.

"Są takie domy, do których nie powinniśmy wchodzić. Warto wsłuchać się w podszept instynktu mówiącego nam „Nie idź tam”, warto zawrócić z progu. Bo jeśli raz tam wejdziesz, duch tego domu nie opuści cię nigdy… Kiedy ktoś zginie z ręki szaleńca, rodzi się klątwa. "

Premiera „Klątwy” odbędzie się dopiero 3 stycznia i wiele na to wskazuje, że także w Polsce zapoznamy się z historią tego dnia. Poniżej zobaczycie zwiastun z polskimi napisami. 

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: