Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 15:28
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint w promocji:
1907V

Ghost Recon Breakpoint w dużej promocji. Konsolowe wydanie taniej o nawet 110 zł

W kolejnych dniach nie będziemy narzekać na brak mocnych premier, więc Ubisoft musi rewidować plany związane z premierą Ghost Recon Breakpoint. Tytuł zadebiutował na początku października i już teraz kupicie go w dużej promocji.

Nie tak powinna wyglądać wielka premiera nowej gry Ubisoftu, ale Francuzi muszą ratować sytuację. Ghost Recon Breakpoint może pochwalić się średnią ocen na poziomie 57%, więc wydawca decyduje się na pierwszą, znaczącą promocję.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint w promocji:

Produkcję w standardowym wydaniu kupicie za 169 zł (-70 zł), a Edycję Ultimate już za zaledwie 269 zł (-110 zł). Jest to raczej dość wymowna sytuacja, która pokazuje, że najnowszy tytuł Ubisoftu nie może liczyć na wybitne zainteresowanie.

Jak widać od czasu do czasu nie warto sięgać po pudełka na premierę, ale warto oczywiście pamiętać o jednym – Ubisoft przynajmniej pozwala sprawdzić tytuły przed premierą. Od pewnego dobrych dwóch lat korporacja w przypadku każdej większej premiery organizuje liczne testy, które pozwalają wyrobić sobie zdanie o tytułach Francuzów.

W Ghost Recon Breakpoint Edycji Ultimate znajdziecie:

  • Gra
  • Roczny karnet na dodatki
  • Pakiet Ocalałego
  • Pakiet "Święta Ziemia"
  • Pakiet Off-road

Michał, dzięki za link!

Warto przeczytać:

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft