Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2019 11:40
Control
763V

Control z aktualizacją 1.04 i trybem Foto. Co z poprawą framerate'u?

Control nadal ma problemy z frameratem. Czy najnowsza aktualizacja poprawia tę niedogodność?

Control dorobiło się dzisiaj aktualizacji 1.04. Niestety deweloperzy nie zdołali jeszcze naprawić problemów z frameratem, objawiających się przede wszystkim na PS4 i XOne. Poprzednia aktualizacja poprawiła wydajność tylko w ograniczonym zakresie. Autorzy Control już we wcześniejszych wywiadach zapowiadali, że mają grubszy kłopot z silnikiem gry, który wymagałby przeprojektowania do idealnego działania na PS4 i XOne. Nie zanosi się na to, by miało się to stać w najbliższych miesiącach.

Co zatem wnosi nowego aktualizacja 1.04? Przede wszystkim łatka wprowadza tryb fotograficzny. Dzięki swobodnym ujęciom kamery można uchwycić najpiękniejsze momenty z Control. Gracze mają do wyboru 10 różnych filtrów, mogą przymykać lub otwierać przysłonę obiektywu i oczywiście zmieniać jego ogniskową.

Oprócz wyczekiwanego Photo Mode aktualizacja 1.04 wprowadza szereg poprawek mniejszych bugów.

Remedy zapowiedziało przy okazji, że "pod koniec roku" wydany zostanie tryb Expeditions - całkowicie za darmo. Będziemy w nim brać udział w prostych wyzwaniach - w określonym czasie trzeba będzie wypełniać określone zadania.

Aktualizacja 1.04 ma zostać udostępniona posiadaczom Control już w najbliższych godzinach.

Warto sprawdzić:

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment