Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2019 11:31
Dead or Alive 6 Sexy Bunny
600V

Dead or Alive 6 z uwodzicielskimi króliczkami. Zwiastun prezentuje nowy zestaw strojów

Team Ninja nie próżnuje zapowiadając zestaw Sexy Bunny Costume Pack. Zwiastun pokazuje nowe stroje przygotowane specjalnie dla prawie całej żeńskiej obsady Dead or Alive 6. Twórcy podkreślają, że ciuszki nie trafiły do wszystkich wojowniczek.

Dead or Alive 6 otrzymało w nocy aktualizację 1.12, która zajmuje się ulepszeniem menu, sieciowej rozgrywki, zadbano o balans postaci, usunięto błędy oraz dodatkowo dodany został pakiet Sexy Bunny Costumes. Zestaw zawiera 16 kostiumów dla niemal wszystkich walczących kobiet z DoA6 – tylko Mai i Kuli nie otrzymały odpowiednich strojów.

Japońska bijatyka jest znana z przygotowania najróżniejszych ciuchów dla bohaterów – to ubrania były główną częścią pierwszej wycenionej na 379 zł Przepustki Sezonowej. Drugi zestaw kosztował już 329 zł, a od premiery do gry trafiły między inny stroje kąpielowe oraz ślubne.

Deweloperzy nie zapomnieli o niewybrednej prezentacji, dlatego też najnowszy zwiastun skupia się wyłącznie na Sexy Bunny Costumes. Zaakcentowanie dopracowanej fizyki, którą japońskie studio często chwali się w specjalnych materiałach, było najwyraźniej jednym z priorytetów w przedstawieniu najnowszych fatałaszków.

Więcej informacji o Dead or Alive 6 znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.ccom

Tagi: Dead or Alive 6 Koei Tecmo Team Ninja