Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.10.2019 16:27
Żołnierze strzelają z okna
450V

Battalion 1944 z darmowym weekendem na Steam

Jeśli lubicie postrzelać do wirtualnych wrogów, a Counter Strike i Playerunknown's Battlegrounds już Wam się znudził, w ten weekend będziecie mogli wypróbować za darmo Battalion 1944.

Battalion 1944 miał trudny start - gracze mieli ogromne oczekiwania wobec produkcji, a studio Bulkhead Interactive nie podołało wyzwaniu. Deweloperzy nie wierzyli w tak ogromny odzew, więc na premierę serwery padły, a temu komu udało się zalogować, zmagał się z ogromnymi lagami. Mimo to problem został szybko zażegnany, a szef studia przeprosił urażonych graczy.

W chwili pisania newsa w produkcję gra tylko 1,5 tysiąca osób - liczby powinny się zwiększyć, ponieważ od dzisiaj możemy pobierać grę za darmo na platformie Steam. Darmowy weekend potrwa do 7 października, więc macie trochę czasu, aby zapoznać się z tytułem. Do naszej dyspozycji oddano tryby sieciowe, takie jak Deatmatch, przejmowanie flag czy Wartide - wzorowany na popularnej grze od Valve, CS:GO. 

Battalion 1944 to sieciowa strzelanka umiejscowiona w czasach II wojny światowej. Produkcja jest przygotowana przez studio Bulkhead Interactive, którzy podczas tworzenia gry wzorowali się na takich grach jak Call of Duty 2, Day of Defeat oraz Medal of Honor. Grę możecie pobrać klikając tutaj.

O Battalion 1944 warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: Battalion 1944 Bulkhead Interactive Square Enix Collective

Nie przegap