Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 18:15
The Gentlemen
894V

The Gentlemen na zwiastunie. Matthew McConaughey jako król marihuany w filmie pełnym gwiazd

Guy Ritchie przedstawił pierwszy zwiastun kolejnego filmu akcji przepełnionego humorem. W „The Gentlemen” zobaczymy wielu znanych aktorów i Matthew McConaughey zmierzy się z bardzo ciekawą rolą. Zobaczcie materiał.

Guy Ritchie to brytyjski reżyser, który ma na koncie między innymi dwie części serii „Sherlock Holmes”, ale także pracował nad nowym „Aladynem”. Twórca powraca teraz z filmem akcji przepełnionym humorem, w którym wystąpi wielu znanych aktorów, między innymi: Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan i Colin Farrell.

Ten pierwszy (Matthew McConaughey) wcieli się w Mickey'a Pearsona, czyli wyjątkowo barwną postać, która w Londynie wybudowała imperium marihuany. Pearson chce w pewnym momencie sprzedać swój interes i decyduje się uruchomić wyjątkowo skomplikowany plan, by zarobić fortunę.

Pierwszy zwiastun charakteryzuje się ciekawą atmosferą, która może przypaść do gustu fanom angielskich komedii. Premiera „The Gentlemen” odbędzie się w styczniu.

Polecamy także na naszym serwisie:

Tagi: film Guy Ritchie Matthew McConaughey The Gentlemen zwiastun