Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2010 18:35
Nowy album Eminema w CoD: Black Ops
409V

Nowy album Eminema w CoD: Black Ops

Activision zapewniło sobie nowe, interesujące kontrakty na polu muzycznym. Firma ujawniła nowe zestawy utworów dla takich gier jak DJ Hero 2, Call of Duty: Black Ops, Guitar Hero: Warriors of Rock oraz True Crime: Honk Kong.xxxxx


Zacznijmy od rockowych klimatów związanych z Guitar Hero: Warriors of Rock. Activision obwieściło przed chwilą, że wzbogaci ten tytuł o twórczość zespołu Soundgarden. Na pewno w gotowej grze będziemy mogli spróbować sil przy sławnym utworze "Black Hole Sun"  tej kapeli. Activsision uzupełniło również pierwszy, oficjalnie opublikowany fragment tracklisty z GH: Warriors of Rock o następujące pozycje:

- Jane's Addiction ("Been Caught Stealing")
- Black Sabbath ("Children of The Grave")
- Perfect Circle ("The Outsiders")

Jeśli chodzi o elektroniczną stronę sceny muzycznej to Activision ma w DJ Hero 2 do zaproponowania twórczość Davida Guetta oraz Deadmau5. Spora grupa fanów tego typu muzyki powinna być zadowolona.

Przejdźmy do hip-hopu. Activision potwierdziło, że w Call of Duty: Black Ops pojawi się przynajmniej jeden utwór z nowego albumu Eminema (premiera tego wydawnictwa nastąpi 18 czerwca). Usher z utworem "OMG" wbija się natomiast na listę utworów DJ Hero 2. Z kolei twórczość Pharrella Williamsa pojawi się w True Crime: Honk Kong i będzie muzyczynym tematem przewodnim dla tego tytułu. Bardzo „amerykańsko” – ale nie ma się co tutaj dziwić. Gusty muzyczne Stanów Zjednoczonych są i będą kompasem dla poczynań Activision.

Tagi: