Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 20:36
Futro z Misia. Został opublikowany zwiastun produkcji, gangsterskie potyczki z dawką humoru
1009V

Futro z Misia. Został opublikowany zwiastun produkcji, gangsterskie potyczki z dawką humoru

Na kanale HeliosPolska pojawił się zwiastun produkcji o tytule "Futro z misia". W grudniu premiera produkcji.

W filmie zagrają aktorzy, którzy brali udział już w kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą", jednak mimo poprzednich plotek - "Futro z Misia" nie jest kontynuacją, a niezależną produkcja - twierdzą reżyserowie.

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

 

26 grudnia bieżącego roku produkcja trafi do kin, mimo potyczek gangsterskich ma ona za zadanie wywołać u nas częste uśmiechy na twarzy. Scenariusz został opracowany przez Olafa Lubaszenkę - doświadczoną osobę w branży filmowej. Na dole możecie obejrzeć zwiastun. 

Źródło: https://m.filmweb.pl/film/Futro+z+misia-2019-835333

Tagi: Futro z misia