Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.09.2019 08:34
Mario Kart Tour
816V

Mario Kart Tour na zwiastunie premierowym i porównaniu z Mario Kart 8 Deluxe. Zaskakująco dobra grafika

Mario Kart Tour jest dostępne od wczoraj dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemami iOS oraz Android. Wyścigi dorobiły się z drobnym poślizgiem zwiastuna premierowego.

Mario Kart Tour wjechało wczoraj do dystrybucji cyfrowej w Google Play i App Store. Nintendo postanowiło chyba trochę opóźnić wypuszczenie zwiastuna premierowego, tak by dodatkowo nie przeciążać i tak ledwo wytrzymujących oblężenie graczy serwerów. Już wczoraj występowały początkowo problemu z łącznością z sieciową infrastrukturą Mario Kart Tour.

Jedno trzeba przyznać - deweloperzy Mario Kart Tour zadbali o naprawdę ładną oprawę wizualną, jak na smartfonowy tytuł free-to-play. W poniższym nagraniu możecie porównać grafikę w rzeczonej produkcji i w Mario Kart 8 Deluxe ze Switch. Gdyby nie bardzo uproszczone cieniowanie, można by pomyśleć, że to tytuł indie wydany na current-genową konsolę. Jest naprawdę dobrze.

Przypominam, że wydawca Mario Kart Tour ma dla nas "niespodziankę" już po rozpoczęciu zabawy. By bawić się w klasie gokartów o pojemności 200cc, czyli prowadzić szybsze maszynki, musimy wykupić comiesięczną subskrypcję. Złota subskrypcja pozwala też na odbieranie drobnych bonusów w postaci złotych odznak w grze i innych cyfrowych gadżetów.

Nintendo oferuje obecnie w promocji próbne 2 tygodnie "Gold Passa" za darmo. Po tym czasie subskrypcja odnowi się jednak automatycznie (o ile nie zrezygnujemy z usługi).


Tagi: DeNA Mario Kart Tour Nintendo