Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2019 11:15
James Gunn Legion Samobójców
1343V

Legion samobójców zaprezentowany przez Jamesa Gunna

Wszyscy aktorzy zaangażowani w nowy „Legion samobójców” trafili już na plan zdjęciowy. James Gunn pochwalił się zdjęciem prezentującym aktorów i potwierdził tym samym rozpoczęcie prac nad nowym filmem z uniwersum DC Comics.

James Gunn zajmuje się rozwojem przynajmniej dwóch dużych filmów dla dwóch korporacji. Twórca rozwija odświeżenie „Legionu samobójców” dla DC oraz pracuje nad kolejną częścią „Strażników Galaktyki” dla Marvela. To na jego barkach spoczywa rozwijanie dwóch dużych serii, które posiadają fanów na całym świecie.

Reżyser i scenarzysta podejmuje się wielkich wyzwań i właśnie rozpoczęły się prace nad nowym „Legionem samobójców” - już wcześniej podkreślano, że choć w obsadzie pojawi się kilka znanych twarzy, to nie jest to kontynuacja.

Gunn opublikował na Instagramie poniższą wiadomość, w której potwierdził, że spędził trochę czasu z częścią obsady „Legionu samobójców”. Na zdjęciu znajdują się (od lewej): Flula Borg, Daniela Melchior, David Dastmalchian, Gunn, Jennifer Holland, Nathan Fillion, Sean Gunn oraz Mayling Ng.

Na planie pojawią się także: Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flag), Jai Courtney (Captain Boomerang), oraz Idris Elba, Michael Rooker, Peter Capaldi, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi i John Cena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hanging out with part of #TheSuicideSquad team this weekend. What a great group of people!

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Musicie przyznać, że Gunn zebrał pokaźny zestaw aktorów, których kojarzymy z wielu popularnych produkcji. Wciąż jednak pozostaje pytanie – kto jest kim? Podobno na takie konkrety przyjdzie nam zaczekać dobre kilka miesięcy, ponieważ Gunn planuje zaskoczyć widzów kilkoma decyzjami związanymi z obsadą.

Premiera nowego „Legionu samobójców” odbędzie się w sierpniu 2021 roku. Reżyser jednak nie zwalnia tempa - po zakończeniu prac na planie, ma zebrać kolejny zespół i rozpocząć następny etap przygotowania „Strażników Galaktyki Vol. 3”.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://comicbook.com/dc/2019/09/23/the-suicide-squad-cast-james-gunn/

Tagi: film James Gunn Legion Samobójców