Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 18:01
Samsung TV
1085V

Telewizory Samsunga najchętniej wybierane przez Polaków

Samsung postanowił pochwalić się najnowszymi wynikami, które potwierdzają bardzo dobrą sytuację korporacji w Polsce. Mieszkańcy naszego kraju najchętniej sięgają po telewizory koreańskiego producenta i jednocześnie najchętniej rekomendują te urządzenia.

Samsung podsumowuje pierwsze półrocze 2019 roku i potwierdza – firma odnotowała wyjątkowy okres w naszym kraju i telewizory korporacji są najchętniej kupowane przez mieszkańców Polski. Firma mówi wprost – „jest liderem zarówno w ujęciu ilościowym (ponad 25%), jak i wartościowym (ponad 32%)”.

2019 rok to zarazem bardzo dobra kondycja Samsunga na świecie, ponieważ korporacja odnotowała najlepszy wynik od 6 lat osiągając ponad 30% rynku. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że według Samsunga – Polacy nie tylko chętnie kupują, ale także rekomendują telewizory producenta. Z badania wykonanego przez ARC Rynek i Opinia wynika, że telewizory producenta poleciłoby 67 % Polaków w wieku 18 – 65 lat.

Firma podkreśla, że Polacy coraz chętniej sięgają po większe ekrany, które choć poprawiają nasze wrażenia, to są trudniejsze do ukrycia. To właśnie z tego powodu Samsung zachęca klientów do sięgania po Tryb Ambient – za jego pomocą telewizory nie są wyłącznie urządzeniami, a stają się ozdobą wnętrz.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Samsung samsung tv telewizory