Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2019 20:00
Terminator Resistance. Jeszcze w tym roku postrzelamy do agresywnych maszyn
1631V

Terminator Resistance. Jeszcze w tym roku postrzelamy do agresywnych maszyn

Rodzime studio ogłosiło premierę gry Terminator Resistance. Zagramy Jacobem Riversem, który stał się głównym celem Skynetu.

Jesteście fanami serii Terminator? 8 listopada do kin trafi film "Terminator: Mroczne Przeznaczenie". Jakby tego było mało, jeszcze w tym roku sami będziecie mogli postrzelać do maszyn. Niestety, nie pogramy Arnoldem Schwarzeneggerem.

Produkcja Terminator: Resistance to FPS, którego akcja została osadzona 30 lat po "sądzie ostatecznym", opowiada ona o zupełnie nowej historii, niezwiązanej z uniwersum wykreowanym przez Jamesa Camerona. Nie spotkamy więc tutaj znanych nam postaci z serii filmów. W grze trafimy na ulice Los Angeles, pokierujemy Jacobem Riversem, członkiem Ruchu Oporu, który z nieznanych przyczyn stał się głównym celem Skynetu.

Podczas zabawy będziemy musieli zdobywać wyposażenie oraz rozwijać umiejętności protagonisty. Nie zabraknie systemu craftingu oraz podejmowania decyzji, od których zależy jak potoczy się historia - gra ma posiadać kilka zakończeń.

Zapowiada się bardzo ciekawe, za grę odpowiada rodzime studio Teyon, a wydawcą został Reef Entertainment. Oficjalna premiera zapowiedziana jest na 15 listopada bieżącego roku - co ciekawe, Amerykanie poczekają do 3 grudnia. Tym razem priorytetem została Europa. Na razie nie ma możliwości składania zamówień przedpremierowych - jeśli coś zmieni się w tej kwestii, damy znać. Pogramy na PC, Xboxie One oraz PS4.

 

 

Tagi: Reef Entertainment Terminator: Resistance Teyon