Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.09.2019 15:05
Death Stranding
1415V

Death Stranding pozwoli nam wybudować mosty, drogi oraz autostrady

Death Stranding to specyficzna produkcja, która pozwoli graczom na wiele zachowań, których na próżno szukać w innych produkcjach. 

Do premiery Death Stranding pozostało mniej niż dwa miesiące, a Hideo Kojima stara się jeszcze bardziej przekonać nas, że właściwą decyzją jest zakup jego najnowszej produkcji. Wczoraj informowaliśmy Was, że popularny twórca liczy na brak złośliwych zachowań podczas rozgrywki obejmującej sieciowe aspekty gry.

Dziś natomiast usłyszeliśmy nieco na temat kształtowania terenu i i możliwości jakie mamy podczas zwiedzania tego postapokaliptycznego, dziwacznego świata. Jak się okazuje, gracze otrzymają opcje wprowadzania zmian na powierzchni, by ułatwić dostęp do niektórych miejsc na mapie. 

Jak poinformował Kojima, zbudować będziemy mogli  między innymi mosty, autostrady, drogi oraz kryjówki. Każdy ze stworzonych przez społeczność elementów, będzie posiadał nazwę od imienia osoby, która włożyła w budowę największy wkład. Każdy z nas będzie będzie w stanie także ocenić stworzone przez innych elementy otoczenia.

Co sądzicie na ten temat? Uważacie, że Death Stranding zyska na tym?

Warto również przeczytać:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap