Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.09.2019 18:41
GRID 2019
773V

GRID na szybkim zwiastunie tłumaczy, jak narobić sobie wrogów na torze

Premiera rebootu popularnej serii gier wyścigowych, który został ochrzczony po prostu nazwą GRID nastąpi już w przyszłym miesiącu. Twórcy z tej okazji podzielili się kolejnym zwiastunem produkcji.

Nowy GRID zapowiada się jako niezła uczta dla wszystkich fanów ścigałek na mniej lub bardziej zamkniętych przestrzeniach torów. Nowy zwiastun skupia się na sercu sztucznej inteligencji, pokazuje nam zachowanie wirtualnych kierowców i ostrzega, że zaawansowana technika pozwala również na to, by za sprawą naszego stylu jazdy znaleźć wśród rywali prawdziwe nemezis.

Tego typu przeciwnik regularnie będzie próbował pokrzyżować nam plany i odebrać zwycięstwo w wyścigach na całym świecie. Tak samo działa to oczywiście w drugą stronę, więc dobre zgranie z naszymi kolegami z zespołu owocuje wykręcaniem coraz lepszych czasów i większych sukcesów. 

A ja przypomnę, że tytuł ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One, komputerach osobistych oraz całej reszcie sprzętów za pośrednictwem nadciągającej usługi Google Stadia. Premiera już 11 października, za mniej niż miesiąc.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Codemasters GRID