Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2019 15:15
Wiedźmin lata 80
5476V

Wiedźmin w latach 80. Geralt i Yennefer w świetnej wizji rosyjskiego artysty

Wiedźmin wylądował na krótko w szufladzie CD Projekt RED, ale nie oznacza to, że inni twórcy nie zamierzają korzystać z uroków świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Roman Tishenin przygotował wizerunek Geralta i Yennefer, którzy podczas jednej z podróży ugrzęźli w latach 80.

Lata 80. kojarzą się pewnie naszym czytelnikom ze świetną muzyką, wielkimi fryzurami oraz ciekawymi ubraniami – te wszystkie elementy zostały wrzucone do jednego worka i właśnie za ich pomocą Geralt i Yennefer otrzymali nowe wizerunki.

Roman Tishenin to artysta, który nie ukrywa, że spędził mnóstwo czasu na oglądanie filmów z lat 80. i następnie przez trzy i pół dnia opracowywał odświeżonego Geralta. Uznana postać nie korzysta w tej wersji z dwóch mieczy – zamiast tego ma dwa kije baseballowe, a jednym z jego eliksirów jest Jack Daniels. Yennefer obok bujnej fryzury może pochwalić się dopasowaną skórą oraz licznymi bransoletami. 

Teraz tylko zdolny deweloper przenosi prace na model 3D i wrzuca jako modyfikacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon...? To oczywiście tylko marzenia, ale chętnie sprawdziłbym w akcji takiego Wiedźmina.

Więcej prac artysty znajdziecie na jego profilu ArtStation – twórca pracował nad między innymi bohaterami z League of Legends oraz Warhammera.

Wiedźmin lata 80 1

Wiedźmin lata 80 2

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-witchers-geralt-and-yennefer-1980s-flair

Tagi: Geralt Wiedźmin Yennefer