Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2019 09:42
iron man bohater
2874V

Iron Man z nową sceną po napisach. Kevin Feige zapowiada wielkie wydanie MCU

Marvel oprócz startu kolejnej fazy superbohaterskich przygód szykuje wielkie wydanie wszystkich produkcji o obrońcach świata. Scena po filmie „Iron Man” zdradziła nam jednak jeszcze jeden smaczek z planów oddziału Disneya.

Uniwersum Marvela liczy już ponad 20 produkcji, które z premiery na premierę zaliczają coraz większy sukces. Widzowie z całego świata kochają nieziemskie umiejętności, ponadprzeciętną inteligencję i zbiór najlepszych gadżetów, dzięki którym herosi mogą zaprowadzić ład i porządek na Ziemi. Zbiór wszystkich przygód może być niezłą gratką dla wszystkich fanów uniwersum.

Podczas tegorocznego ceremonii rozdania Saturnów, Kevin Feige potwierdził wypuszczenie na rynek „Sagi Nieskończoności” - wielkiego wydania zawierającego wszystkie filmy Marvel Cinematic Studios. Oprócz adaptacji filmów o superbohaterach w zbiorze czekać będzie niezwykła przyjemność dla wszystkich fanów Marvela: dodatki oraz sceny, które jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Już za niedługo będziemy mogli zapoznać się z IV fazą Marvel Cinematic Universe, tymczasem "Saga Nieskończoności" może być znakomitym podsumowaniem wszystkich historii, a fragmenty, których widzowie jeszcze wcześniej nie widzieli mogą uchylić przed nami jeszcze więcej tajemnic tego uniwersum.

Podczas prezentacji jednej z takich właśnie scen, na zakończenie Irona Mana – Nick Fury wspomina o „wypadkach gamma, radioaktywnych ukąszeniach robaków oraz różnych mutantach”. Dla fanów uniwersum słowa Avengera są jednoznaczne – już w 2008 roku planowano wielkie połączenie przygód o bohaterach i stworzenie ogromnego świata herosów Marvela. Wspomnienie o Hulku, Spider-Manie czy X-Menach może być potwierdzeniem jego słów. I choć obecnie sprawy nieco komplikują się za sprawą odejścia Spider-Mana z MCU, to jednak Disney w swoim rękawie ma jeszcze jednego asa pod postacią praw do X-Menów, dzięki wykupieniu 20th Century Fox.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/09/14/marvel-x-men-mcu-kevin-feige-iron-man-post-credits-scene-mutants/

Tagi: iron man Kevin Feige Marvel Cinematic Universe mcu saga nieskończoności