Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.09.2019 14:55
Riverdale. Zwiastun 4. sezonu zapowiada m.in. zniknięcie kolegi i szkolne przygody
2104V

Riverdale. Zwiastun 4. sezonu zapowiada m.in. zniknięcie kolegi i szkolne przygody

Stacja The CW opublikowała w sieci zwiastun czwartego sezonu serialu Riverdale. Dużo miłości, nowe przygody oraz zniknięcie głównego bohatera już za niecały miesiąc!

Wyczekujecie czwartego sezonu Riverdale? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość. W sieci pojawił się zwiastun serialu młodzieżowego inspirowanego komiksami wydawnictwa Archie Comics. Możemy go obejrzeć poniżej.

W kolejnym sezonie, czwórka głównych bohaterów o imieniu Archie, Jughead, Betty oraz Veronica zaczną chodzić do klasy maturalnej, co oznacza, że powinniśmy dostać więcej szkolnej scenerii - bo jak pamiętamy - serial nie przejmował się szczegółami takimi jak kartkówki czy sprawdziany w poprzednich sezonach.

Nie to jednak jest tutaj najważniejsze. Zwiastun skupia się na poszukiwaniach jednego z chłopców, Jugheada. Nie wiadomo czy został porwany czy sam chciał się odizolować od swoich przyjaciół. Nie wiemy również w którym momencie bohater zniknie. 

Czwarty sezon serialu Riverdale, podobnie jak dwa poprzednie, ma składać się z 22 odcinków. Pierwszy odcinek obejrzymy już 10 października na Netflixie, a ostatni odcinek jest zapowiedziany na 5 marzec. Wygląda na to, że nie będziemy się nudzić w zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Tagi: Netflix riverdale