Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 20:45
Kung Fury Arnold Schwarzenegger
1912V

Kung Fury 2 na pierwszym zdjęciu. Arnold Schwarzenegger jako prezydent

Ekipa zaangażowana w pełnometrażowy „Kung Fury 2” znajduje się na planie i dzięki temu możemy spojrzeć na pierwsze zdjęcie prezydenta Stanów Zjednoczonych. W tej zacnej roli wystąpi sam Arnold Schwarzenegger.

Arnold Schwarzenegger znajduje się właśnie w Monachium, gdzie są kręcone kolejne sceny z „Kung Fury 2”. Aktor osobiście wrzucił poniższe zdjęcie na Reddit i wspomniał o swoim pierwszym spotkaniu z Davidem Sandbergiem – cztery lata temu miał okazję poznać reżysera, później zobaczył oryginalne„Kung Fury” i teraz ma okazję pracować nad kontynuacją.

W „Kung Fury 2” wystąpi oczywiście sam David Sandberg jako tytułowy Kung Fury i twórcy udało się teraz zgromadzić kilku znanych aktorów – na planie obok Schwarzeneggera pojawił się ponownie David Hasselhoff, a także Michael Fassbender oraz Alexandra Shipp.

„Kung Fury” to bez wątpienia wyjątkowy fenomen, który oczarował świat przyjemną akcją – w pierwszej opowieści nie zabrakło morderczych robotów, nazistów, mutantów, wikingów, a cały projekt został ubrany w bardzo przyjemną opowiastkę.

Aktualnie nie znamy daty premiery „Kung Fury 2”.

Kung Fury 2 zdjęcie 1

Kung Fury 2 zdjęcie 2

Dla przypomnienia, zobaczcie "Kung Fury":

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: https://www.reddit.com/r/movies/comments/d3p7e9/finally_filming_kung_fury_2/

Tagi: arnold Schwarzenegger david sandberg kung fury kung fury 2