Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.09.2019 12:13
Call of Duty: Modern Warfare
723V

Call of Duty: Modern Warfare i loot boxy w becie trybu multiplayer

Beta Call of Duty: Modern Warfare wystartowała, a wraz z nią w sieci pojawił się także wysyp ciekawostek dotyczących kolejnej odsłony tej bijącej rekordy popularności serii.

Choć kampania marketingowa nowego Modern Warfare od dłuższego czasu nie daje nam chwili wytchnienia, to Infinity Ward wraz z Activision skupiają się w niej raczej na tych aspektach, które ucieszą graczy, nie poruszając niewygodnej tematyki, jak choćby mikropłatności i loot boxy. Te jednak oczywiście, zgodnie z tradycją narzuconą przez poprzednie odsłony - muszą się w niej znaleźć.

Youtuber NerosCinema udostępnił za pośrednictwem Twittera nagranie, w którym pokazuje, że wraz z osiągnięciem 6 rangi w grze, odblokował także dostęp do loot boxa. Oczywiście, mamy do czynienia z betą, więc sporo jeszcze może się zmienić. Nie mogliśmy sądzić, że skrzynki do Call of Duty: Modern Warfare nie trafią, jednak wydaje się, że faktycznie dotyczą one jedynie kosmetycznych dodatków. Czas i pełne wydanie produkcji zapewne odpowie na wszystkie pytania.

A jak Wasze wrażenia z wersji beta trybu multiplayer w nadchodzącym reboocie serii Modern Warfare?

Więcej na temat gry do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward