Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 22:00
South Park ekipa
800V

South Park otrzyma 3 kolejne sezony. Twórcy zapowiadają prace do 2022 roku

Comedy Central nie zamierza zrezygnować z miasteczka South Park. Stacja jeszcze przed emisją najnowszej opowieści zdecydowała się zamówić kolejne sezony przygód znanych bohaterów. Widzowie mogą liczyć na atrakcje do przynajmniej 2022 roku.

25 września odbędzie się premiera pierwszego odcinka 23. sezonu „South Park”. Comedy Central nie zamierza czekać na wyniki oglądalności i stacja z miejsca zamówiła trzy kolejne przygody, które zostaną wyemitowane do 2022 roku.

Trey Parker i Matt Stone są bardzo zadowoleni z tej sytuacji, bo jak podkreślają – w dzisiejszych czasach jest to większy sukces niż jeszcze kilka lat temu. Okoliczności są teraz mniej przychylne dla kontrowersyjnych produkcji pokroju „South Park”, ale mimo to Comedy Central chce nadal oferować swoim widzom przygody ekipy Cartmana.

Już wkrótce „South Park” przedstawi 300. odcinek, ale autorzy nie zamierzają tego specjalnie świętować, ponieważ nadal pamiętają problemy związane z ostatnią okrągłą rocznicą. 200. odcinek został podzielony na dwie części i był „katastrofą”, ponieważ Comedy Central mocno ocenzurowało historię Mahometa – tylko raz wyemitowano całość i nigdy przygody nie zostały opublikowane w usłudze streamingowej.

Trey Parker i Matt Stone wspomnieli także, że posiadają ciekawe plany na pełnometrażowe filmy, ale w tym wypadku nie zamierzają rozszerzać uniwersum „South Park”. Autorzy chcą oferować inne serie i rozwijać nowe światy.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/as-south-park-gets-renewed-2022-matt-stone-trey-parker-have-new-movie-ideas-1238778

Tagi: comedy central serial south park